O firmie

Firma EKO – Pomiar z siedzibą w Szczecinie specjalizuje się w dystrybucji, instalacji i serwisie detektorów, mierników i systemów wykrywania gazów wybuchowych, toksycznych i tlenu.

 

Oferujemy urządzenia renomowanej firmy „Gazex”, uważanej za lidera rynku urządzeń do detekcji gazu.

 

Dzięki wdrożonemu i certyfikowanemu przez Główny Instytut Górnictwa, Systemowi Zarządzania Jakością zgodnemu z ISO 9001 możemy zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości.

Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od projektowania, przez montaż i rozruch, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz okresowe kontrole, przeglądy i wzorcowanie urządzeń.

 

Zapewniamy systemy bezpieczeństwa instalacji gazowej dla kotłowni gazowych, systemy wykrywania tlenku węgla i LPG dla garaży podziemnych, kompleksowe systemy dla stacji kontroli pojazdów oraz rozwiązania dla przemysłu (amoniak, styren, aceton, wodór, itd.), oczyszczalni ścieków (metan, siarkowodór), hotelarstwa (freony w pomieszczeniach klimatyzowanych).

Zapraszamy do współpracy inwestorów, projektantów, zakłady przemysłowe, developerów, zarządców nieruchomości, centra handlowe oraz klientów indywidualnych.

 

Dbamy o Państwa bezpieczeństwo już blisko 20 lat.

 

Certyfikaty i uprawnienia